Діє доставка товару своєю машиною по Україні! Доставка велосипедів - безкоштовна!

Політика безпеки

Адміністрація Інтернет-магазину Grand Allmax:

Гарантує забезпечення абсолютної конфіденційності інформації, отриманої від зареєстрованих користувачів. Вся інформація, яку Ви вкажете при реєстрації, буде зберігатися в захищеній інформаційній базі. Інтернет-магазин Grand Allmax забезпечує повну конфіденційність при виконанні замовлення, а також те, що інформація про клієнта буде використана виключно для виконання надійшов замовлення. Ваші реєстраційні дані нам необхідні тільки для того, щоб наші менеджери мали змогу з Вами зв'язатися по телефону, а служба доставки - доставити замовлений Вами продукт в потрібне місце в термін. Окрім цього, зареєструвавшись, у Вас з'явиться можливість отримувати інформацію про всі новинки нашого магазину:

- нові надходження товару;

- особливих програмах;

- знижки і бонуси.

У разі якщо у Вас виникнуть будь-які труднощі або питання по авторизації/реєстрації в інтернет магазині - пишіть на адресу електронної пошти «infograndallmax@gmail.com» або зв'яжіться з нашим менеджером і ми завжди допоможемо Вам! Співробітники інтернет магазину Grand Allmax ніколи не попросять у Вас дані пластикової карти або інші конфіденційні реквізити.

 

Особисті відомості та безпека:

Інтернет-магазин Grand Allmax гарантує, що отримана від Вас інформація ніколи і ні за яких умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.

У певних обставинах магазин Grand Allmax може попросити Вас зареєструватися і надати особисті відомості. Надана інформація буде використовуватися тільки при обробці замовлення в інтернет магазині або для надання відвідувачеві доступу до спеціальної інформації (відновлення даних до особистого кабінету).

Особисті відомості завжди можна змінити, оновити або видалити в розділі "Особистий кабінет".

Для того щоб забезпечити Вас інформацією, інтернет-магазин Grand Allmax з Вашої згоди може надсилати на вказаний Вами при реєстрації адресу електронної пошти інформаційні повідомлення. У будь-який момент Ви можете відмовитися від неї.

Як і багато інших сайтів, інтернет-магазин Grand Allmax використовує технологію cookie, за допомогою якої він налаштовується на роботу особисто з Вами. Зокрема без цієї технології неможлива робота з кошиком.

Відомості на даному сайті мають чисто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без будь-якого попереднього повідомлення.